Pracownik do obsługi Pilarki w zakładzie przetwarzającym poliuretan

Zakład produkcyjny Asma Polska Sp. z o.o. mieszczący się w Woli Duckiej gmina Glinianka produkujący części techniczne z poliuretanu zatrudni pracownika nalewania.

Opis stanowiska:

-Praca w systemie dwuzmianowym

-Obsługa piły formatowej - krajzega

-Cięcie wyrobów zgodnie ze zleceniem produkcyjnym

Nasze wymagania:

-Doświadczenie w obsłudze piły formatowej

-Podstawowa znajomość rysunku technicznego

-Osoba chcąca się uczyć

-Sumienność w realizacji zadań

-Rzetelność

-Kultura osobista

Oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenia podstawa + premia frekwencyjna

-Szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

  • Dodane o 15:02, 29 czerwca 2020
  • Wyświetleń:49
  • ID ogłoszenia: 592915123

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Wola Ducka, otwocki, Mazowieckie

O firmie
ASMA POLSKA jest członkiem austriackiej grupy ASMA POLYURETHANE. Przetwórstwem poliuretanu zajmujemy się od 1990 roku. W naszej produkcji stosujemy najnowocześniejsze technologie i wprowadzamy do produkcji najnowsze systemy poliuretanowe. Posiadamy własne laboratorium i jesteśmy w stanie rozwiązać wiele problemów technologicznych naszych Klientów. Ponad 80% naszych wyrobów trafia na eksport. Aktualnie obsługujemy ponad 1000 polskich firm.
czytaj więcej